Certyfikaty

Certyfikaty

Podstawowym celem i zamiarem firmy DECOPOL jest stałe dążenie do zaspokojenia potrzeb i wymagań Klientów, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów oraz z chęci samokontroli firma wdrożyła i certyfikowała system HACCP, którego hasłem jest:
„JAKOŚĆ TO NIE PRZYPADEK TO WYNIK INTELIGENTNEGO TRUDU”

Dążąc do doskonałości wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy system GlobalGAP, by
zagwarantować naszym odbiorcom bezpieczne produkty. Chcąc utrzymywać zaufanie konsumenta do jakości i bezpieczeństwa oferowanej przez nas żywności mamy wprowadzony system identyfikowalności; przez co produkt, który jest u odbiorcy, może być identyfikowany z naszym zakładem ( łatwość prześledzenia drogi produktu od odbiorcy do dostawcy). Dbając o środowisko naturalne stosujemy tylko niezbędne środki ochrony roślin w minimalnych dawkach.

Czujemy się odpowiedzialni za bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników, dlatego dbamy by warunki pracy były godne i bezpieczne.
Będąc świadomymi potencjalnych zagrożeń robimy wszystko, by zagwarantować odbiorcom bezpieczny produkt. Certyfikat GlobalGAP jest przez nas odnawiany co roku i objęte są nim wszystkie uprawy. Zapewnia nam to zaufanie odbiorców i spełnienie ich oczekiwań jakościowych.

 

 

Licencje

Z dniem 1.06.2006 Decopol otrzymal licencję na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego drogowego przewozu rzeczy.